DNI OTWARTE – wrzesień 2019!

 

 

Harmonogram Dni Otwartych 2019

27 września 2019 (piątek)

( szczegółowe godziny lekcji próbnych dostępne w formularzu zgłoszeniowym poniżej)

 

Dni Otwarte to coroczny cykl bezpłatnych warsztatów i lekcji pokazowych dla dzieci i rodziców. Prezentacja wybranych kursów efektywnej nauki i kursów języka angielskiego.

Dla kogo dedykowane są dni otwarte?

Dni otwarte są dla wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć zajęcia i poznać metody, którymi uczymy.

Jeżeli Twoje dziecko długo odrabia lekcje, nie lubi czytać, ma problemy z koncentracją i spędza zbyt dużo czasu przed tabletem i telefonem, to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych dniach otwartych.

Jeżeli masz wrażenie, że szkoła, nie rozwija w pełni potencjału Twojego dziecka, jego poczucia własnej wartości, umiejętności czytania czy talentu matematycznego, to również znajdziesz tu zajęcia dla siebie.

Zapraszamy także rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym, abyście mogli przekonać się, jak fascynującą zabawą może być nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.

W Akademii Nauki uważamy, że każde dziecko może rozwijać swoje zdolności.

Na lekcjach próbnych pokazujemy w jaki sposób możemy rozwinąć zdolności matematyczne, umiejętność biegłego uczenia się i czytania u dziecka, a także jak wzmocnić poczucie jego własnej wartości.  Kursy językowe pokażą jakimi metodami prowadzimy zajęcia, by już od najmłodszych lat wzbudzić zainteresowanie językiem obcym, a dzieci starsze nauczyć swobodnej konwersacji bez bariery. 

Zajęcia próbne trwają ok 50 min. Dzieci biorą czynny udział w lekcji. Rodzice zajmuje miejsce obok, gdzie mogą przyjrzeć się realizowanym zajęciom. Po zakończonym spotkaniu trenerka odpowiada na dodatkowe pytania dotyczące kursu.

Znajdź odpowiednią lekcję i dokonaj zgłoszenia. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza! 

Do wyboru zajęcia efektywnej nauki:

3-4 latków: Mały Odkrywca Zaczarowany Zajączek

5-6 latków: Mały Odkrywca Bezludna wyspa

7-8 latków: Mądre Dziecko Przygoda na planecie Tina

8-9 latków: Mądre Dziecko IQ Agenci

9-10 latków: Mądre Dziecko Galaktyczna Przygoda Jedi

11-12 latków: Uczeń z charakterem

13-16 latków: Uczeń z Klasą

 

Do wyboru zajęcia matematyczne:

kl.1-2 Mistrzowie Matematyki

kl.3-4 Mistrzowie Matematyki

 

 

Formularz zgłoszeniowy na wybrane zajęcia:

Prosimy o wybranie interesujących Państwa lekcji próbnych. Przy właściwym kursie wybieramy dogodną dla Państwa datę. Istnieje możliwość skorzystania z więcej niż jednej lekcji.

1 + 0 = ?