DZIEŃ OTWARTY 25 i 30 WRZEŚNIA

DNI OTWARTYCH DRZWI 2015

cykl bezpłatnych warsztatów i lekcji pokazowych

harmonogram spotkań*

ŚRODA 30 WRZEŚNIA

17:15- 18:15  MAŁY ODKRYWCA – prezentacja wspólna dla kursów Zaczarowany zajączek, Przygoda na bezludnej wyspie oraz Dobrzy kosmiczni piraci. Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–6 letnich. Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabawy z nauką czytania we wczesnym dzieciństwie Twojego dziecka. Doświadczysz jak duży wpływ ma to na rozwój intelektualny i emocjonalny. Dowiesz się jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytać oraz jak kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy pójdą do szkoły.

18:00 – 19:00 WOW ENGLISH – Lekcja pokazowa kursu języka angielskiego dla dzieci 3–6 letnich. Kurs angażuje pamięć emocjonalną, dzięki czemu nauka staje się bardziej efektywna. Dzieci uczą się poprzez zabawę i aktywną komunikację.

18:15 – 19:15 MĄDRE DZIECKO – prezentacja wspólna dla kursów Dobry początek, IQ Agenci, Galaktyczna Przygoda oraz Czarodziejski Akademia. Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I – IV. Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko poznaje sposoby dzięki którym nauka stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza, jak nauczy się czytać oraz jak podniesie sprawność i jakość czytania, a także wzmocni koncentrację i pamięć. Zastosowane narzędzia oraz techniki pomogą Twojemu dziecku w opanowaniu powiększającego się materiału szkolnego.

 

 

 * prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc pod numerem 512 015 152 lub 85 744 32 10