Dni otwartych drzwi

Serdecznie zapraszamy na „DNI OTWARTYCH DRZWI” w Akademii Nauki. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy Państwu możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych lekcjach pokazowych jak również      w warsztatach dla rodziców. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram spotkań. Wszystkich zainteresowanych prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc pod numerami:

85 744 32 10; 512 015 152; 512 329 659

DNI OTWARTYCH DRZWI

cykl bezpłatnych warsztatów i lekcji pokazowych

ŚRODA 15 PAŹDZIERNIKA

 

17:00 – 18:00 MAŁY ODKRYWCA

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–6 -letnich i rodziców .Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka. Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jak kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

 

18:15 – 19:15 MĄDRE DZIECKO

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I – IV oraz ich rodziców . Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”. Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć się budować coraz lepsze relacje z rówieśnikami.

 

18:00 – 19:00 TALKMAN

Lekcja pokazowa innowacyjnego kursu języka angielskiego dla osób dorosłych i młodzieży. Talkmanto interaktywny kurs angielskiego, który został stworzony z myślą o nowych i wyjątkowych możliwościach jakie daje mobilna aplikacja, którą masz zawsze pod ręką w swoim tablecie lub telefonie. Takie połączenie kursu z lektorem i ultranowoczesnego narzędzia daje Ci więcej niż się spodziewasz.Specjalnie przygotowana intuicyjna aplikacja, dzięki swojej elastyczności sprawia, że uczysz się tego, czego naprawdę potrzebujesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Nie trzeba już słuchać płyt CD, plików mp3, logować się na skomplikowane platformy e-learningowe lub godzinami siedzieć nad książkami i słownikami. Po prostu bierzesz tablet i wszystko jest pod ręką. Teraz naprawdę zobaczysz, usłyszysz i zrozumiesz. Nauczysz się tego, co należy powiedzieć w praktycznych sytuacjach. To Ty teraz będziesz również zadawać pytania tak potrzebne w codziennym życiu. Odkryjesz niesamowite możliwości, które sprawią, że Twoja motywacja do nauki stanie się silniejsza niż kiedykolwiek

 

18:00 – 19:00 ROBOTYKA

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5-8 lat. Twoje dziecko nabędzie wiedzę z zakresu fizyki, automatyki oraz robotyki. Rozwinie zdolności logicznego myślenia, wykształci kreatywność, pobudzi wyobraźnię przestrzenną. Dzieci pracują na zestawach LEGO WeDo i laptopach do programowania.

 

18:15 – 19:15 GIMNAZJALISTA Z KLASĄ

Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży gimnazjalnej i rodziców. Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dowiesz się również, jak poprzez specjalne dramy młodzież uczy się radzić sobie z własnymi emocjami.

 

18:15 – 19:15 SZYBKIE CZYTANIE

Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży licealnej, studentów oraz osób aktywnych zawodowo. Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.