✮ Ferie 2018 ✮

Czas na FERIE 2018 ! W tym roku zadbaliśmy o dobrą zabawę z programem „Minionki – karnawałowe szaleństwo” oraz „Lego Ninjago – walka czterech żywiołów”.

Program edukacyjny dla dzieci w wieku 5-12 lat realizowany w godz. 8:00 – 16:00. Możliwość pozostawienia dziecka od 7:30 i odbioru do godz. 17:00. W tym czasie dziecko pozostaje pod opieką trenera.

Turnus I:  22.01. – 26.01.2018 r. – „Minionki – karnawałowe szaleństwo”

Turnus II: 29.01. – 02.02.2018 r. – „Lego Ninjago – walka czterech żywiołów

Cena za turnus 370 zł ( rabat 10% dla naszych stałych uczestników)

Cena zawiera: obiad, podwieczorek, ubezpieczenie, wszystkie materiały dydaktyczne, bilety wstępu podczas wycieczek oraz opłaty za przejazdy.

Półkolonie zostały zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

Turnus I – 22.01.-26.01.2018
„Minionki – karnawałowe szaleństwo” 

Dzień 1 – Minionki na festiwalu w Wenecji

Kevin, Bob i Stuart mieli dość zimowej pogody, postanowili więc wyjechać na wycieczkę. Razem z nimi i my wyruszamy w podróż do zatopionego miasta we Włoszech. Tajemnicze maski i urocze gondole to wizytówka karnawału w Wenecji. Razem z Kevinem poznamy historię zatopionego miasta, a Stuart i Bob pomogą nam w stworzeniu karnawałowych masek. Tego dnia wychodzimy zrelaksować się w kinie. 

Dzień 2 – Minionki jadą do Rio

Prosto z Wenecji przenosimy się do słonecznego i roztańczonego Rio. Kevin, Bob i Stuart poznają tam kulturę i tradycje Brazylijczyków oraz historie karnawału. Pełne kolorów i piór stroje zachwyciły Minionki do tego stopnia, ze sami postanowili takie stworzyć i wziąć udział w zabawie na lodzie – wyjście na lodowisko. 

Dzień 3  –  Kevin, Stuart i Bob tworzą własna orkiestrę

Pomysłowe Minionki chcą stworzyć swoją własną orkiestrę. Zanim to jednak nastąpi sprawdzą czy muzyka może służyć eksperymentom. Czy fala dźwięku może zgasić płomień świeczki? Czy kieliszki z wodą to dobry pomysł na instrument? Czy kręgle potrafią świetnie bawić? Tego wszystkiego dowiemy się podczas gali muzycznych eksperymentów i radosnych przeżyć na kręglach.

Dzień 4 –  Przygotowania do Karnawału według Minionków

Z gotową orkiestrą, wiedzą o najsłynniejszych karnawałach Minionkowy Karnawał prawie gotowy. Musimy tylko przygotować zaproszenia, listę gości, wybrać muzykę, udekorować salę i siebie! Swoje stroje stworzymy inspirując się pięknymi, kolorowymi piórkami papużek na wyjściu do Papugarni. Czeka nas dużo pracy, ale dzięki pomocy Minionków damy radę! 

Dzień 5 – Karnawał w krainie Minionków

Bob zatęsknił za zimową pogodą. Specjalnie dla Stuarta urządzamy nasz własny karnawał, a dla Kevina szykujemy mini wystawę pamiątkowych zdjęć z naszych podróży. W programie karnawałowy bal z niespodziankami

 

Turnus II – 29.01.-02.02.2018
„Lego Ninjago – walka czterech żywiołów” 

Drużyna dzielnych wojowników Ninjago musi poznać tajniki czterech żywiołów, aby stawić czoła czarnym charakterom, które chcą zniszczyć świat. Pomóżcie im zapanować nad żywiołem ognia i opanujcie sztukę miotania ognista kulą. Zbudujcie wspólnie powietrzny blaster, którego fala uderzeniowa poprowadzi Was do zwycięstwa.

Dzień 1 – Ninjago opanowują sztukę honoru Ninja.

Do wrót szkoły Ninjago przybywają nowi uczniowie. Turniej czterech żywiołów jest coraz bliżej. Nowi Ninja muszą zdobyć wiedzę na temat mocy czterech żywiołów i opanować sztukę honoru Ninja. Przed nimi trudna sztuka panowania nad potężnymi mocami ognia, powietrza, ziemi i wody – EKSPERYMENTY, a dziś żywioł wody. Na czele grupy stanie Trener – najsilniejszy wódz Ninjago. Dzień umili też wyjście do kina.

Dzień 2 – Doskonalenie zdolności panowania nad żywiołami.

Rozpocznie się pod hasłem: trening zręcznościowy! Ninjago udają się na trening, aby doskonalić swoje zdolności panowania nad czteroma żywiołami. Pod okiem mistrza spróbujemy pokonać siłę grawitacji. Spróbujemy też swoich sprawności na lodowisku, to świetny pomysł na ten dzień! Czy damy radę stworzyć dziś jeszcze komiks na ten temat?

Dzień 3 – Złoty Kodeks Ninja.

Dziś znajdziemy się w antycznych komnatach ognia. To dzień dalszych EKSPERYMENTÓW, którego tematem będzie żywioł ognia! Zapowiada się goooorący dzień, pełen emocji, podobnie jak podczas turnieju gier planszowych, kiedy nastąpi starcie tytanów! Oczywiście wszystko w oparciu o Złoty Kodeks  Ninja – nasz zbiór zasad fair play. Tego dnia moc artystycznych warsztatów w Galerii Arsenał.

Dzień 4 – Żywioły opanowane!

Opanowaliśmy już moc czterech żywiołów! Przed nami sztuka panowania nad powietrzem! Czy Ninjago znajdą w sobie siłę, która pozwoli im zbudować powietrzny blaster? Kto zostanie ostatni na śnieżnym polu bitwy? To ostatni krok do zostania mistrzem turnieju. Tego dnia odwiedzamy Papugarnię.

Dzień 5 – Dzień świętowania Ninjago.

Czeka nas wspaniała zabawa. Piąty dzień to także Dzień Świętowania: zwycięstwa, męstwa, koleżeńskich relacji, nowych znajomości, nowych umiejętności. Wspólna zabawa przy popcornie i pizzy! Będzie smutno, że to już koniec…  ale latem WRACAMY!  Do zobaczenia 🙂

Formularz zgłoszeniowy:

Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól

3 + 5 = ?