Kampania dla szkół i przedszkoli „Eksperymentu Szał – Efekt WOW”

 

 

UWAGA! Liczba miejsc na pokazy „Eksperymentu szał efekt wow”  została wyczerpana. Zapraszamy do śledzenia aktualności w nowym roku szkolnym. 

W ramach kampanii społecznej pt. „Eksperymentu szał – efekt wow!” prowadzonej przez Fundację Akademii Nauki oferujemy wszystkim placówkom oświatowym bezpłatny pokaz naukowy zorganizowany z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Pokaz w formie pozalekcyjnych zajęć edukacyjnych, zostanie przeprowadzony (w zgłoszonych przedszkolach i szkołach) przez doświadczonych trenerów Akademii Nauki.

Dzieci uwielbiają być zaskakiwane, a takie magiczne eksperymenty i doświadczenia to świetna zabawa i niezwykle pouczająca przygoda. 45 minutowy cykl eksperymentowania to wspaniała niespodzianka, dzięki której placówka może uatrakcyjnić ten szczególny dzień, a przy tym zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do nauk ścisłych, jak i rozwinąć posiadane  przez nie zainteresowania.

Fundacja Akademii Nauki zaprasza w świat magicznych pokazów naukowych. Poprzez doświadczenia, prowadzone w sposób przystępny i z humorem, dostarcza dzieciom szerszej wiedzy na temat funkcjonowania otaczającego świata, w tym zjawisk przyrodniczych, chemicznych i fizycznych. Pozwala również zobaczyć na własne oczy to, o czym dzieci zazwyczaj dowiadują się jedynie poprzez teoretyczną wiedzę zawartą w podręcznikach. To prawdziwe show wypełnione magią, zabawą, śmiechem, brawami i wybuchami.

Czas trwania kampanii społecznej pt. „Eksperymentu szał –  efekt wow!” od 01.04.2019r – 30.06.2019r. Liczba pokazów jest ograniczona. Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją takiego pokazu w Państwa placówce prosimy o kontakt.  Terminy ustalane są indywidualnie z Dyrekcją Szkoły. Kampania społeczna „Eksperymentu szał –  efekt wow!” prowadzona jest wyłącznie na terenie województwa podlaskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

UWAGA! Liczba miejsc na pokazy „Eksperymentu szał efekt wow”  została wyczerpana. Zapraszamy do śledzenia aktualności w nowym roku szkolnym. 

Zgłoś placówkę

Formularz zgłoszeniowy

Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól

3 + 0 = ?