Kids English – język angielski dla dzieci w wieku 6-12 lat

Czy dziecko może uczyć się języka szybko i efektywnie?

Na naszym kursie językowym pokażemy jakie to proste! Dziecko błyskawicznie nauczy się reagować na bodźce językowe, bez problemu opanuje nowe słownictwo i sprawnie zacznie operować językiem angielskim na poziomie skomplikowanych struktur słownych!

Kids English umożliwi dziecku szybką i efektywną naukę języka angielskiego. Kurs obejmie rozwinięcie zdolności komunikacji oraz gruntowne poszerzenie słownictwa. W programie wykorzystujemy nowatorskie ćwiczenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej – ruchów ciała usprawniających pracę umysłu. Zajęcia prowadzone są metodą tradycyjną, czyli w oparciu o podręcznik, ćwiczenia i materiały dodatkowe z elementami metody bezpośredniej, opartej o konwersacje. Dzieci uczą się angielskiego komunikatywnie i interaktywnie.

Dwie metody nauki

Kurs łączy naukę dwiema metodami – tzw. metoda bezpośrednia i tradycyjna. Zajęcia prowadzone metodą bezpośrednią są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki niej szybko uczą się porozumiewać w języku angielskim. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w tym języku nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech.

Podręczniki z serii KIDS to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału.

Co Twoje dziecko wyniesie z kursu?

  • nauczy się właściwej wymowy
  • pokona barierę językową
  • zrozumie gramatykę
  • wykształci zdolność myślenia w języku angielskim
  • a co najważniejsze… udoskonali znajomość angielskiego na poziomie umiejętności: czytania, pisania, mówienia i słuchania!

Kurs obejmuje 30 spotkań, odbywających się raz w tygodniu po 2x50min.

Spotkania odbywają się w grupach z podziałem na wiek dzieci.

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbą

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy.

Zapisz swoje dziecko już dziś!