Mądre Dziecko – „Przygoda na planecie Tina”

Chcesz żeby Twoje dziecko czytało szybciej?

Nasz kurs sprawi, że będzie to możliwe! Jest on swoistą odpowiedzią na potrzeby dziecka i rodzica w szkole podstawowej – usamodzielnia dzieci w uczeniu się. To specjalnie przygotowany program, podczas którego dziecko pracuje i rozwija się na wielu płaszczyznach. Jego celem jest osiągnięcie stanu, w którym dziecko lepiej radzi sobie w szkole: ma dobre oceny, uczy się bez lęku, nabiera pewności siebie.

Jak wygląda kurs Mądre Dziecko?

Podczas kursu dzieci podnoszą sprawność czytania na bardzo wysoki poziom, co przyczynia się do lepszego funkcjonowania w szkole. Aby dziecko mogło sprawniej i efektywniej czytać, pracujemy nad rozwojem jego wyobraźni, twórczego myślenia, zdolnościami koncentracji i zapamiętywania. Priorytetem na kursie Mądre Dziecko jest poznanie i praktyczne zastosowanie narzędzi i technik, które pomogą dziecku w opanowaniu powiększającego się materiału szkolnego.

Rozwój sprawności czytania i umiejętności szkolnych dla dzieci z klasy pierwszej i drugiej.

Mądre Dziecko „Przygoda na planecie Tina” to program specjalnie skonstruowany dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Pierwsza i druga klasa szkoły podstawowej to kluczowy okres w edukacji. W życiu Twojego dziecka pojawia się nowy nauczyciel, nieznane dotąd obowiązki, nowe przedmioty szkolne i koledzy. To jak Twoja pociecha zaaklimatyzuje się w szkole, na długie lata będzie determinować jego podejście do nauki. Najbardziej komfortowo w szkole czują się dzieci, które potrafią czytać, znają litery, liczą, mają dobrą pamięć, potrafią skoncentrować się na zadaniu. Postrzegane są jako zdolne, inteligentne, błyskotliwe.
Dlatego początek edukacji szkolnej to doskonały czas na wyrabianie nawyków dobrego i sprawnego uczenia się!

Twoje dziecko rozwinie swój potencjał dzięki czterem filarom naszego kursu:

 • Nauka i rozwijanie sprawności czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego – zabawa w czytanie to coś, czego Twoje dziecko nie doświadczy w szkole. Czytanki poparte eksperymentami naukowymi, zabawy i gry wyrazami sprawią, że nauka czytania stanie się fascynująca. Specjalnie skonstruowany trening ze wskaźnikiem spowoduje podniesienie sprawności czytania Twojego Dziecka.
 • Eksperymenty wprowadzą Twoje dziecko w świat chemii, fizyki i przyrody. Będzie ono badać właściwości wody i powietrza, obserwować preparaty pod mikroskopem, odkryje kwasy i zasady.
 • Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy i radzenia sobie z trudnościami.

Szkoła uczy czytania, ale nauka ta polega w większości na żmudnym składaniu literek i często jej efektem ubocznym jest zniechęcenie dzieci. Czytanie zaczyna kojarzyć się z czymś nieciekawym i nudnym. Nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego angażuje i bawi. Zamiast męczyć się w szkolnej ławce, dzieciaki poznają literki śpiewając i układając je ze swoich ciał. Uczą się całościowo i przeżywają to, o czym czytają. Dzięki temu zaczynają szybko osiągać sukcesy w szkole, co przyczyni się do wzrostu ich pewności siebie.
To bardzo cenne również dlatego, że dzieci, które lubią i potrafią sprawnie czytać, zwykle dobrze radzą sobie w szkole. Czytanie rozwija pamięć i myślenie. Oczytane dziecko dysponuje większą wiedzą i lepszą elokwencją, ma bogatsze słownictwo i pisze bardziej oryginalne wypracowania. Sprawnie czytające pociechy lepiej znają ortografię. Dlatego zachęcenie do czytania ma ogromne znaczenie. W trakcie kursu „zarazimy” Twoją pociechę pasją do książek. Przełoży się to na lepiej rozwiniętą wyobraźnię, pamięć i koncentrację.

Co Twoje dziecko wyniesie z kursu?

 • polubi się uczyć, bo pokażemy mu, jak to robić
 • podniesienie biegłość czytania i rozumienie czytanego tekstu
 • rozwinie sprawność myślenia, poprawi pamięć i koncentrację
 • nauczy się szybkich i efektywnych metod zapamiętywania, które ułatwią skuteczne zapamiętywanie szkolnych treści
 • będzie błyszczeć w szkole, dzięki czemu uwierzy w siebie i swoje możliwości
 • nauczy się czytać metodą, która sprawi, że czytanie może stać się jego pasją
 • zamiast mozolnego „wkuwania” szybko opanuje zadany materiał wykorzystując swoją kreatywność, wyobraźnię i Mapy Myśli
 • nauczy się współpracy i radzenia sobie z trudnościami
 • dzięki eksperymentom naukowym zafascynuje się przedmiotami ścisłymi
 • a co najważniejsze.. rozpoczęcie nowego etapu w szkole będzie dla Twojego dziecka przygodą, a nie stresującym przeżyciem

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną.

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy.

Zapisz swoje dziecko już dziś!