Nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat
Genialny umysł dziecka zdolny jest do błyskawicznego pochłaniania i analizowania wszelkich nowych informacji, dlatego dziecko już od chwili urodzenia zapamiętuje brzmienie i melodię języka używanego przez rodziców i osoby, z którymi przebywa. Im wcześniej osłucha się z nowym językiem, tym wcześniej zaczyna go traktować jako naturalne narzędzie komunikacji.
Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką wroną Maggie prowadzą dzieci poprzez kolorowy świat angielskiego we wszystkich książkach. Każda lekcja zawiera do czterech filmów z historyjkami i piosenkami. Steve skłania dzieci do reagowania i komunikacji poprzez zabawne skecze, co sprawia, że wszystkie lekcje są wzbogacone o elementy nauki z native speakerem:

Dzieci świetnie naśladują wymowę nowych wyrazów. Wyraźnie je to bawi. My zabawę i entuzjazm kierujemy na konkretny efekt. Osłuchamy Twoje dziecko z angielskim akcentem. Nauczymy je nowych słów związanych z rodziną, czy wakacjami. W trakcie wesołych zajęć, bogatych w ruch, muzykę oraz świetną zabawę, przekażemy mu umiejętności językowe z których będzie czerpało przez całe swoje życie!

Program WOW English realizuje hasło nauki języka angielskiego poprzez zabawę. Dobierając ciekawą tematykę zajęć adekwatnie do wieku dzieci, interaktywnie uczy języka angielskiego. Po każdych zajęciach dziecko zabiera coś do domu. Taka rzecz nie tylko sprawia dziecku radość i motywuje do brania udziału w lekcji, ale także stymuluje jego naukę poprzez skojarzenie przedmiotów z tematyką lekcji.

Podczas zajęć angażowane są wszystkie narządy zmysłów dziecka, tak więc nie tylko wzroku i słuchu, ale także dotyku, węchu, a nawet smaku. Wykonując różne ćwiczenia psychoruchowe dziecko nabywa zdolności przyswojenia języka angielskiego, a nauka sprawia mu przyjemność i gwarantuje świetną zabawę.

Zapisz swoje dziecko już dziś!