Zaczynaliśmy specjalizując się w nauce języków metodą Sita. Potem, stopniowo, dysponując potrzebnym kapitałem środków, wiedzy i Specjalistów, wprowadziliśmy bogatą gamę szkoleń dotyczącą zarówno metod nauki języka (Avalon Direct English, Szybka Nauka Mówienia i oczywiście Metoda Tradycyjna), jak i kursów związanych z nowoczesnymi technikami uczenia się.

W tym zakresie – postawiliśmy na popularyzowanie Szybkiego Czytania, Fotczytania i Technik Pamięciowych.

Nawiązując kontakt z najlepszymi trenerami w kraju, włączyliśmy do oferty Szkolenia Zewnętrzne dla firm z zakresu komunikacji i technik negocjacyjnych.

Równolegle, zadbaliśmy o ofertę, która obejmuje efektywne szkolenia dla najmłodszych Kursantów (Mały Odkrywca, Mądre Dziecko,Uczeń z Charakterem, Kwantowy Umysł, Gimnazjalista z klasą, Kursy językowe dla dzieci od lat 3 oraz Robotyka dla dzieci uczęszczających do podstawówki).

Dbamy o bardzo wysoki standard szkoleń i kursów. Wiąże się to z dbałością o detale. Pielęgnujemy także stronę wizualną – oferujemy ciepły klimat odważnych rozwiązań kolorystycznych, zestawiając go z wygodą wyposażenia. Łączymy żywiołowość z przytulnością. Wysoką efektywność naszych wykładowców, z komfortem odpoczynku w trakcie przerwy między zajęciami. Aktywność Akademii, przyciąga media. Nasi Słuchacze i Absolwenci, są często bohaterami aktualnych programów telewizyjnych i radiowych. Mają otwartą drogę do komentowania zastanej tu jakości. Nasi trenerzy pełnią rolę ekspertów TVP.

Jedną z naszych świetnych słuchaczek stała się popularna aktorka Joanna Brodzik. Joanna uczestniczyła w szkoleniu z zakresu autoprezentacji (Sense -Making), szkoleniu z zakresu wzmocnienia pamięci i skutecznych technik nauki języka angielskiego. Całość szkolenia udokumentowała w prowadzonym przez siebie cyklu pt: „Ona czyli ja”, który wyemitowała telewizja TVN.

PRZYZNANO NAM TYTUŁ FIRMA PRIMUS INTER PARES

primusinterpares

Tytuł Firma Primus Inter Pares przyznawany jest firmom inwestującym w kapitał ludzki i uznanym na rynku. Segregacja firm zaproponowanych do tytułu rozpoczyna się poprzez rekomendacje.

Celem konkursu „Primus Inter Pares” jest wyłonienie i promowanie wyróżniających się firm i instytucji inwestujących w kapitał ludzki, nowe technologie oraz spełniających wysokie standardy europejskie. Wyboru zwycięzców Primus Inter Pares dokonują przedstawiciele współpracujących przy konkursie izb gospodarczych i handlowych, organizacje biznesowe i współpracujący przy organizacji konkursu eksperci.

O Akademii pisała również prasa, wskazując na wyszkolonych przez nas mistrzów w szybkim czytaniu i zapamiętywaniu oraz doceniając walory kursów rozwoju intelektu.

worona20k_na_minutemadre_dziecko100slow_mini  ci_to_umieja_czytac