KOMUNIKAT – w sprawie sytuacji spowodowanej koronawirusem

24.04.2020

Decyzją Ministra Edukacji ograniczenia dotyczące szkół zostały przedłużone do 24 maja 2020 r.

Zajęcia dziecięce efektywnej nauki i języka angielskiego odbywają się w formie zajęć online do końca maja 2020 z możliwością ich przedłużenia

__________________________

09.04.2020

Kolejne decyzje Ministra Edukacji: ograniczenia dotyczące szkół przedłużone do 26 kwietnia 2020 r.

Zawieszenie zajęć stacjonarnych projektu „wolność mówienia” następuje do odwołania. Poinformujemy Państwa o wznowieniu zajęć stacjonarnych.

Zajęcia dziecięce efektywnej nauki i języka angielskiego odbywają się w formie zajęć online do końca kwietnia 2020 z możliwością ich przedłużenia

__________________________

23.03.2020

Niestety informacje o kolejnych wolnych tygodniach szkolnych spowodowały, że wzorem innych szkół postanowiliśmy przejść na tryb zajęć online. Wszyscy wiemy, że prawdopodobieństwo powrotu do szkoły w tym semestrze szkolnym jest niewielkie, dlatego to jedyna słuszna decyzja, która w tym momencie nam pozostaje.

Na bieżąco będziemy informować Państwa o terminach startu zajęć online w poszczególnych grupach. Prosimy śledzić: harmonogram startu grup 

__________________________

21.03.2020

Z uwagi na przedłużający się stan epidemiologiczny i najnowsze decyzje Ministerstwa Edukacji wydłużamy przerwę w zajęciach do dnia 14 kwietnia 2020 r. 

__________________________

11.03.2020

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło odgórną decyzję o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych.

W związku z decyzją i z uwagi na bezpieczeństwo Państwa i Państwa dzieci, Akademia Nauki w Białymstoku zawiesza wszystkie zajęcia języka angielskiego i efektywnej nauki ( grupowe, indywidualne):

DZIECIĘCE od czwartku 12 marca  do 25 marca 2020 r.

DOROSŁYCH od poniedziałku 16 marca do 25 marca 2020 r. 

Zawieszenie zajęć spowoduje wydłużenie czasu kursów. Każdy program zostanie zrealizowany zgodnie z zapisami w umowie.  Wszystkie zajęcia odbędą się po ustabilizowaniu sytuacji w uzgodnionych z Państwem terminach.

W tym okresie szkoła nie pracuje. Prosimy jednak, aby Państwo pracowali w tym czasie z dziećmi, tak aby podtrzymać efekty kursu.

Na bieżąco będziemy aktualizować informacje dotyczące przerwy w zajęciach.

Uprzejmie prosimy o śledzenie naszego fanpage’a oraz strony internetowej z aktualnościami.

Zespół Akademii Nauki