Kids English – język angielski dla dzieci w wieku 6-12 lat

Start zajęć: przełom września i października 2023

Aby sprawdzić harmonogram zajęć oraz zapisać się do wybranej grypy proszę skorzystać z formularza zgłoszeniowego: “ZAPISY DO GRUP”

Kategoria:

Opis

Szczegóły kursu

30 spotkań

Spotkanie 2 x 45 min

Certyfikat ukończenia kursu

Podział grup ze względu na wiek

Podręczniki i ćwiczenia w cenie kursu

Dostęp do Pearson English Portal oraz gry online Online Island Adventure Game

Kids English – język angielski dla dzieci w wieku 6-12 lat

Kids English to nowoczesny kurs dedykowany uczniom w wieku 6-12 lat. To 6 poziomów zaawansowania (>A1 do A2+). Zajęcia skupiają się na nauce komunikacji przy jednoczesnej dbałości o równomierny rozwój pozostałych sprawności językowych. Atrakcyjna i angażująca dzieci formuła, przyjaźni bohaterowie i szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań i komponentów są gwarancją dobrej zabawy i skutecznej nauki. Kurs Kids English spełni oczekiwania najbardziej wymagających uczniów i ich rodziców.

Czy dziecko może uczyć się języka szybko i efektywnie?

Na naszym kursie językowym “Kids English – język angielski dla dzieci w wieku 6-12 lat” pokażemy jakie to proste! Dziecko błyskawicznie nauczy się reagować na bodźce językowe, bez problemu opanuje nowe słownictwo i sprawnie zacznie operować językiem angielskim na poziomie skomplikowanych struktur słownych!

Kids English umożliwi dziecku szybką i efektywną naukę języka angielskiego. Kurs obejmie rozwinięcie zdolności komunikacji oraz gruntowne poszerzenie słownictwa. W programie wykorzystujemy nowatorskie ćwiczenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej – ruchów ciała usprawniających pracę umysłu. Zajęcia prowadzone są metodą tradycyjną, czyli w oparciu o podręcznik, ćwiczenia i materiały dodatkowe z elementami metody bezpośredniej, opartej o konwersacje. Dzieci uczą się angielskiego komunikatywnie i interaktywnie.

Dwie metody nauki

Kurs łączy naukę dwiema metodami – tzw. metodę bezpośrednią i tradycyjna.

Zajęcia wykorzystują podręczniki i materiały Poptropica English Islands i opierają się o udoskonaloną metodykę 5P (Presentation, Practice, Production, Pronunciation, Personalisation), zawierają różnorodne aktywności i ćwiczenia, piosenki i historyjki, rozwiją wiedzę o świecie i środowisku, wspierają rozwój umiejętności XXI wieku, przygotowują dzieci do międzynarodowych egzaminów językowych.

Zajęcia prowadzone metodą bezpośrednią są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki niej szybko uczą się porozumiewać w języku angielskim. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w tym języku nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech. Podręczniki z serii KIDS to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału.

Co Twoje dziecko wyniesie z kursu ?

nauczy się właściwej wymowy
pokona barierę językową
zrozumie gramatykę
wykształci zdolność myślenia w języku angielskim
a co najważniejsze… udoskonali znajomość angielskiego na poziomie umiejętności: czytania, pisania, mówienia i słuchania!

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Informacje dodatkowe

Termin

Rok szkolny 2023/2024