Dni Otwarte 2020

Harmonogram Dni Otwartych 2020

02 – 05 września 2020 oraz 17 – 19 września 2020

Dni Otwarte to coroczny cykl bezpłatnych warsztatów i lekcji pokazowych dla dzieci i rodziców. Prezentacja wybranych kursów efektywnej nauki i kursów języka angielskiego.

Dla kogo dedykowane są dni otwarte?

Dni otwarte są dla wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć zajęcia i poznać metody, którymi uczymy.

Jeżeli Twoje dziecko długo odrabia lekcje, nie lubi czytać, ma problemy z koncentracją i spędza zbyt dużo czasu przed tabletem i telefonem, to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych dniach otwartych.

Jeżeli masz wrażenie, że szkoła, nie rozwija w pełni potencjału Twojego dziecka, jego poczucia własnej wartości, umiejętności czytania czy talentu matematycznego, to również znajdziesz tu zajęcia dla siebie.

Zapraszamy także rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym, abyście mogli przekonać się, jak fascynującą zabawą może być nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.

W Akademii Nauki uważamy, że każde dziecko może rozwijać swoje zdolności.

Na lekcjach próbnych pokazujemy w jaki sposób możemy rozwinąć zdolności matematyczne, umiejętność biegłego uczenia się i czytania u dziecka, a także jak wzmocnić poczucie jego własnej wartości.  Kursy językowe pokażą jakimi metodami prowadzimy zajęcia, by już od najmłodszych lat wzbudzić zainteresowanie językiem obcym, a dzieci starsze nauczyć swobodnej konwersacji bez bariery. 

Zajęcia próbne trwają ok 50 min. Dzieci biorą czynny udział w lekcji. Rodzice zajmuje miejsce obok, gdzie mogą przyjrzeć się realizowanym zajęciom. Po zakończonym spotkaniu trenerka odpowiada na dodatkowe pytania dotyczące kursu.

? ZAPISZ SIĘ NA DNI OTWARTE JUŻ DZIŚ!

Formularz zgłoszeniowy na wybrane zajęcia:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

⬆️ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ⬆️