Kurs Excel

Ruszają szkolenia #Excel poziom podstawowy i zaawansowany.
📈 Jeśli zaczynasz przygodę z programem Excel, jesteś samoukiem to wiesz, że można pracować efektywniej i nasz kurs Ci w tym pomoże. Dowiesz się jakie wartości wpisujemy do komórek, jak je formatować i adresować, jak wprowadzać formuły, jakie operacje można wykonywać na zakresach danych czy jak korzystać z wbudowanych funkcji..
📉 …a jeśli pracujesz nad tabelką cały dzień, a na koniec pracy widzisz #ARG!, #N/D, ###### to mamy proste rozwiązanie! Zgłoś się na poziom zaawansowany. Na naszym kursie udowodnimy, że nie trzeba wcale znać bardzo skomplikowanych zagadnień, by osiągnąć świetny poziom. Kurs zaawansowany umożliwia poznanie raportowania za pomocą tabel przestawnych, samodzielnego pisania formuł opartych na funkcjach m.in.: WYSZUKAJ.PIONOWO, SUMA.JEŻELI itp., wizualizacji danych oraz sprawnej selekcji i porządkowania danych.
📧 Dlaczego nasz kurs jest wyjatkowy ? Pracujemy w małych grupach max. 6 osobowych, a 15 letnie doświadczenie trenera pozwala na swobodne dostosowanie poziomu szkolenia do możliwości i potrzeb kursantów. Po ukończeniu kursu praca w Excelu będzie sprawniejsza i bardziej zrozumiała.

Excel - poziomi podstawowy

Zaczynasz pracę w Excelu albo jesteś samoukiem i coś Ci mówi, że można pracować szybciej? Dzięki naszemu kursowi poznasz wszystkie tajniki arkusza a Twoja praca będzie efektywniejsza. Na naszym kursie dowiesz się jakie wartości wpisujemy do komórek, jak formatować i adresować komórki, jak wprowadzać formuły, jakie operacje można wykonywać na zakresach danych, jak korzystać z wbudowanych funkcji.

Excel - poziom średniozaawansowany

Pracujesz nad tabelką cały dzień a na koniec pracy widzisz #ARG!, #N/D, ###### Mamy proste rozwiązanie. Przyjdź na nasz kurs Excela. Pokarzemy Ci, że aby doskonale radzić sobie w Excelu, nie trzeba wcale znać bardzo skomplikowanych zagadnień. Kurs umożliwia poznanie raportowania za pomocą tabel przestawnych, samodzielnego pisania formuł opartych na funkcjach m.in.: WYSZUKAJ.PIONOWO, SUMA.JEŻELI  itp., wizualizacji danych oraz sprawnej selekcji i porządkowania danych.