O nas

  • Kim jesteśmy?
  • Historia
  • Misja
  • Jakość
Akademia Nauki w Białymstoku to miejsce rozwoju intelektu i nauki języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W każdym człowieku rozwijamy ukryty potencjał i pielęgnujemy wrodzony talent. Jesteśmy pasjonatami nowoczesnych programów edukacyjnych podnoszących sprawność czytania, zapamiętywania, umiejętności matematycznych, a także skutecznych metod uczenia się języka angielskiego. Prowadzimy wiele kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału i intelektualnego i osobistego.
Od 1998 roku dostarczamy najwyższej jakości usług szkoleniowych. Stopniowo dysponując potrzebnym kapitałem środków, wiedzy i specjalistów wprowadziliśmy bogatą gamę szkoleń dotyczącą zarówno metod nauki języka angielskiego jak i kursów związanych z nowoczesnymi technikami uczenia się. Specjalizujemy się w kursach rozwoju intelektu dla dzieci już od 3 roku życia, młodzieży oraz dorosłych.
Misją Akademii jest propagowanie stylu naturalnego uczenia się, który niesie zadowolenie i poczucie pewności siebie. Pragniemy, aby każdy mógł uczyć się bez wysiłku. Jesteśmy przekonani, że poprzez docieranie do wewnętrznych zasobów i odkrywanie mocnych stron, można uczyć się w atmosferze odprężenia i radości. Nasze programy oparte są na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka. Swoją misję realizujemy nie tylko poprzez kursy i szkolenia komercyjne, ale również jesteśmy zaangażowani w programy Fundacji Akademii Nauki tj. Akademia Nauczyciela, Akademia Rodzica.
Najwyższą jakość zajęć gwarantujemy poprzez: przemyślane i sprawdzone programy nauczania, wykwalifikowanych trenerów i lektorów, oryginalne materiały Akademii Nauki, stałe wsparcie metodyków.

PRZYZNANO NAM TYTUŁ FIRMA PRIMUS INTER PARES

Tytuł Firma Primus Inter Pares przyznawany jest firmom inwestującym w kapitał ludzki i uznanym na rynku. Segregacja firm zaproponowanych do tytułu rozpoczyna się poprzez rekomendacje.

Zaczynaliśmy specjalizując się w nauce języków metodą Sita. Potem, stopniowo dysponując potrzebnym kapitałem środków, wiedzy i specjalistów, wprowadziliśmy bogatą gamę szkoleń dotyczącą zarówno metod nauki języka – Callan Direct English, Avalon Direct English, Direct Method oraz Szybka Nauka Mówienia, jak i kursów związanych z nowoczesnymi technikami uczenia się.

W tym zakresie – postawiliśmy na popularyzowanie Szybkiego Czytania, Fotoczytania i Technik Pamięciowych.

Nawiązując kontakt z najlepszymi trenerami w kraju, włączyliśmy do oferty szkolenia zewnętrzne dla firm z zakresu komunikacji i technik negocjacyjnych.

Równolegle zadbaliśmy o ofertę, która obejmuje efektywne szkolenia dla najmłodszych kursantów

  • nauka czytania poprzez zabawę
  • kursy matematyczne
  • szybkie czytanie, praca nad koncentracja, techniki pamięciowe
  • a także kursy językowe na każdym poziomie.

 

Dbamy o bardzo wysoki standard szkoleń i kursów nieustannie się rozwijając. 

Lat doświadczenia

Sal szkoleniowych

kursantów rocznie

Współpracujących placówek oświatowych

na dowód, że jesteśmy profesjonalni

Akredytacje
primusinterpares
tgls
designed
toeic
watts