Matematyka
  • Matematyka

Mistrzowie matematyki – klasa 7-8

325,00 

Łączna cena kursu ( 28 spotkań ) wynosi 2600,00 zł płatna w 8 ratach po 325,00 zł za miesiąc. Cena 325,00 zł to koszt jednej raty.

Start zajęć: październik 2023

 

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , ,

Opis

Szczegóły kursu

28 spotkań, każde spotkanie 2 x 50 min

Materiały do treningu pamięci i koncentracji w cenie kursu

Podręcznik i segregator w cenie kursu

Warsztaty dla rodziców

Certyfikat ukończenia kursu

Mistrzowie Matematyki 8


➡️ Dla kogo?

Program Mistrzowie Matematyki 8 dedykowany jest dla osób, które chcą przygotować się do zdania na najwyższym poziomie Egzaminu Ósmoklasisty. Program zawiera materiał z klasy 7 i 8 oraz przygotowuje do pierwszych matematycznych wyzwań w szkole średniej. Dzięki temu kursanci rozwijają swoje kompetencje matematyczne na bardzo wysokim poziomie.

➡️ Cele kursu

Podczas zajęć skupiamy się na zagadnieniach kluczowych do rozumienia matematyki. Jest to na przykład umiejętność udowadniania bądź obalania matematycznych twierdzeń, czy równie ważna umiejętność przekształcania i wyprowadzania wzorów matematycznych. Pozwala to głębiej rozumieć matematykę i osiągać lepsze rezultaty na lekcjach z przedmiotów ścisłych. Uzyskana wiedza jest bardzo praktyczna, pozwala przygotować się do przyszłych wyzwań i czuć większy spokój i pewność siebie na lekcjach matematyki.

➡️ Program Mistrzowie Matematyki 8 obejmuje między innymi następujące zagadnienia:

Dowodzenie; Potęgi; Pierwiastki; Funkcje; Równania wymierne i niewymierne; Ciągi; Geometria przestrzenna; Figury na płaszczyźnie; Drzewka stochastyczne czyli rachunek prawdopodobieństwa; Kombinatoryka; Nierówności wymierne; Równania wielomianowe; Kredyty i lokaty; Matematyka wedyjska; Soroban, liczydło japońskie, które rozwija umiejętność szybkiego rachowania i intuicję matematyczną

➡️ Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 28 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu. Każde spotkanie podzielone jest na dwa bloki po 50 minut.

Zajęcia rozpoczynają się w ostatnim tygodniu września lub na początku października.

Mimo, że niektóre zagadnienia mogą wydawać ci się „groźne”, pamiętaj, że żeby poradzić sobie z większością z nich, wystarczy, że dziecko potrafi wykonać podstawowe działania matematyczne!

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Informacje dodatkowe

Termin

Rok szkolny 2023/2024