Promocja!
język angielski

WOW English – Nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat

500,00 670,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat

Genialny umysł dziecka zdolny jest do błyskawicznego pochłaniania i analizowania wszelkich nowych informacji, dlatego dziecko już od chwili urodzenia zapamiętuje brzmienie i melodię języka używanego przez rodziców i osoby, z którymi przebywa. Im wcześniej osłucha się z nowym językiem, tym wcześniej zaczyna go traktować jako naturalne narzędzie komunikacji.

Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką wroną Maggie prowadzą dzieci poprzez kolorowy świat angielskiego na wszystkich poziomach wiekowych. Każda lekcja zawiera do czterech filmów z historyjkami i piosenkami. Steve skłania dzieci do reagowania i komunikacji poprzez zabawne skecze, co sprawia, że wszystkie lekcje są wzbogacone o elementy nauki z native speakerem.

Dzieci świetnie naśladują wymowę nowych wyrazów. Wyraźnie je to bawi. My zabawę i entuzjazm kierujemy na konkretny efekt. Osłuchamy Twoje dziecko z angielskim akcentem. Nauczymy je nowych słów związanych z rodziną, czy wakacjami. W trakcie wesołych zajęć, bogatych w ruch, muzykę oraz świetną zabawę, przekażemy mu umiejętności językowe, z których będzie czerpało przez całe swoje życie!

Jak wyglądają zajęcia WOW English?

Podczas wesołych zajęć bogatych w ruch, muzykę i świetną zabawę, dziecko nabywa umiejętności językowych. Szybko osłuchuje się z angielskim akcentem, uczy się nowych słówek, naśladuje wymowę wyrazów. Wykorzystaj naturalne predyspozycje swojego dziecka do łatwego zapamiętywania i przyswajania nowego języka. Zadbaj, by odpowiednio wcześnie mogło się z nim osłuchać i wykształcić umiejętność komunikacji przy jego pomocy.

Program WOW English realizuje hasło nauki języka angielskiego poprzez zabawę. Dobierając ciekawą tematykę zajęć adekwatnie do wieku dzieci, interaktywnie uczy języka angielskiego. Po każdych zajęciach dziecko zabiera coś do domu. Taka rzecz nie tylko sprawia dziecku radość i motywuje do brania udziału w lekcji, ale także stymuluje jego naukę poprzez skojarzenie przedmiotów z tematyką lekcji.

Podczas zajęć angażowane są wszystkie narządy zmysłów dziecka, tak więc nie tylko wzroku i słuchu, ale także dotyku, węchu, a nawet smaku. Wykonując różne ćwiczenia psychoruchowe dziecko nabywa zdolności przyswojenia języka angielskiego, a nauka sprawia mu przyjemność i gwarantuje świetną zabawę.

Twoje dziecko się bawi, a my:

dowiedz się więcej

Szczegóły kursu

30 spotkań

Spotkanie 1 x 50 min

Certyfikat ukończenia kursu

Podział grup ze względu na wiek

gallery-2-3
WOW English
wideo

500,00 670,00 Wybierz opcje

pokazujemy jak skutecznie zapamiętywać
wspomagamy jego zdolności koncentracji uwagi
rozwijamy jego naturalne predyspozycje
pobudzamy wyobraźnię
a co najważniejsze…kształtujemy umiejętności językowe, z których dziecko będzie czerpało przez całe życie

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Dodatkowe informacje

Klient AKN

Tak, Nie