język angielski
  • język angielski

Kids English – język angielski dla dzieci w wieku 6-12 lat

123,00 

Cena 123 zł to koszt jednej raty!

Całkowity koszt kursu to 1107 zł.

Łączna cena kursu przez sklep online to 9 rat x 123 zł

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

język angielski

dowiedz się więcej

Szczegóły kursu

30 spotkań

Spotkanie 2 x 50 min

Certyfikat ukończenia kursu

Podział grup ze względu na wiek

Czy dziecko może uczyć się języka szybko i efektywnie?

Na naszym kursie językowym pokażemy jakie to proste! Dziecko błyskawicznie nauczy się reagować na bodźce językowe, bez problemu opanuje nowe słownictwo i sprawnie zacznie operować językiem angielskim na poziomie skomplikowanych struktur słownych!

Kids English umożliwi dziecku szybką i efektywną naukę języka angielskiego. Kurs obejmie rozwinięcie zdolności komunikacji oraz gruntowne poszerzenie słownictwa. W programie wykorzystujemy nowatorskie ćwiczenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej – ruchów ciała usprawniających pracę umysłu. Zajęcia prowadzone są metodą tradycyjną, czyli w oparciu o podręcznik, ćwiczenia i materiały dodatkowe z elementami metody bezpośredniej, opartej o konwersacje. Dzieci uczą się angielskiego komunikatywnie i interaktywnie.

Dwie metody nauki

Kurs łączy naukę dwiema metodami – tzw. metoda bezpośrednia i tradycyjna. Zajęcia prowadzone metodą bezpośrednią są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki niej szybko uczą się porozumiewać w języku angielskim. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w tym języku nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech.

Podręczniki z serii KIDS to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału.

Co Twoje dziecko wyniesie z kursu?

nauczy się właściwej wymowy
pokona barierę językową
zrozumie gramatykę
wykształci zdolność myślenia w języku angielskim
a co najważniejsze… udoskonali znajomość angielskiego na poziomie umiejętności: czytania, pisania, mówienia i słuchania!

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Dodatkowe informacje

Grupa wiekowa

10-11 lat – Poziom 5, 11-12 lat – Poziom 6, 7-8 lat – Poziom 2, 9-10 lat – Poziom 4, 8-9 lat – Poziom 3, 7-8 lat – Poziom 1, 9-10 lat – Poziom 3

Termin

Czwartek 16:30, Piątek 14:45, Piatek 15:00, Piątek 16:30, Piątek 16:45, Poniedziałek 16:30, Sobota 09:00, Sobota 11:00, Środa 16:30, Wtorek 16:30