Promocja!

Mały Odkrywca „Dobrzy kosmiczni piraci” – 6 i 7 lat

235,00  222,00 

Cena 222 zł to koszt jednej raty !

Łączna cena kursu 28 spotkań przez sklep online to 8 rat x 222 zł –  1776 zł  zamiast 1880,00zł przy zakupie stacjonarnym 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Nie możesz w tym terminie? Napisz do nas!

Mały Odkrywca „Dobrzy kosmiczni piraci”. Program dla dzieci kontynuujących naukę bądź kurs wyjściowy dla sześciolatków, które idą do pierwszej klasy.

Rozbudzanie zainteresowań poprzez eksperymenty z różnych dziedzin nauki. Nauka czytania i pisania w formie zabawy. Łącząc metody pracy szkolnej i przedszkolnej, pomagamy naszym małym uczniom łagodnie wejść w rytm wymagań, które stoją przed nimi w tym zupełnie nowym dla nich środowisku. Gry i zabawy z wyrazami i książeczkami pozwalają na przełamanie stereotypów związanych z nauką czytania, a szybkie sukcesy dzieci na tym polu zwiększają ich pewność siebie i pogłębiają zainteresowanie słowem pisanym. Mali uczniowie, aby rozwiązać stojące przed nimi zadania wykonują eksperymenty i badania naukowe. Twórcze zabawy i dramy wskazują dzieciom ich mocne strony i talenty oraz utwierdzają w przekonaniu, że potrafią być samodzielne i radzić sobie z nowymi sytuacjami.

Podczas zajęć dzieci empirycznie doświadczają treści książeczek poprzez gry, zabawy i eksperymenty naukowe. Wprowadzając słownictwo np. do książeczki „KWIATY”, dzieci oglądają kwiat przez szkło powiększające, poznają jak wygląda znamię i pylniki i do czego one służą. Rysują swoje modele kwiatów. Poprzez zabawę w pszczółki poznają proces zapylania (dzieci same przygotowują nektar i pyłek) oraz poznają życie pszczół w ulu. Robią plaster miodu, dowiadują się o królowej, robotnicach i trutniach.

Podczas pracy nad książeczką „WODA” dzieci wraz z trenerem odparowują wodę i skraplają ją na lusterku. W ten sposób dowiadują się dlaczego pada deszcz, a wkładając białe kwiatki i seler naciowy do wody zabarwionej na niebiesko, odkrywają sposób w jaki rośliny pobierają wodę z ziemi.

Takie przygotowanie sprawia, że każda z 9 książeczek przywołuje miłe skojarzenia i buduje postawę „LUBIĘ CZYTAĆ”, dzięki której dziecko łatwiej i szybciej opanowuje sztukę czytania i przeżywa mniej stresu w szkole.

dowiedz się więcej

Szczegóły kursu

28 spotkań

Spotkanie 2 x 30 min

Certyfikat ukończenia kursu

Dlaczego warto?

Twoje dziecko ma w sobie mnóstwo pasji i entuzjazmu – szkoła nie powinna tego tłamsić.
Każdy z trenerów Akademii Nauki przechodzi intensywne, półroczne szkolenie podczas którego uczy się, jak pomóc Twojemu dziecku w odkryciu jego wartości i zaangażowania.
Podczas 26 cotygodniowych spotkań (każde jest podzielone na dwa bloki po 45 minut) Twoje dziecko odkryje radość uczenia się i samodzielnego zdobywania wiedzy – tak potrzebną w starszych klasach.
W ramach programu mamy też warsztaty dla rodziców. Dowiesz się, jak najbardziej efektywnie stymulować rozwój Twojego dziecka w domu. Przedszkole to tylko początek jego wielkiej drogi – pomóż swojemu dziecku wkroczyć na nią z impetem!
Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy.

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Dodatkowe informacje

Termin

Poniedziałek 17:00, Sobota 09:20