Teens English MATURA – język angielski dla młodzieży szkół średnich

Start zajęć: przełom września i października 2023

Aby sprawdzić harmonogram zajęć oraz zapisać się do wybranej grypy proszę skorzystać z formularza zgłoszeniowego: “ZAPISY DO GRUP”

Kategoria:

Opis

Szczegóły kursu

30 spotkań

Spotkanie 2 x 45 min (1 x tydz)

Certyfikat ukończenia kursu

Przygotowanie do egzaminu maturalnego

Podręcznik i ćwiczenia w cenie kursu

Teens English Matura – język angielski dla młodzieży

To szybka i efektywna nauka porozumiewania się w języku angielskim tzw. metodą bezpośrednią opartą na konwersacji. Kurs Teens English – język angielski dla młodzieży obejmuje dużą ilość słownictwa i struktur językowych w praktyce, przełamuje barierę językową, pomaga w posługiwaniu się językiem w zakresie czterech umiejętności: słuchania, czytania, pisania i mówienia. A co najważniejsze, uczestnik otrzyma kompletne przygotowanie do egzaminu maturalnego!

Jak nauczyć się płynnie rozmawiać po angielsku?

Twój nastolatek dowie się na naszym kursie! W łatwy i przyjemny sposób, dzięki zajęciom w kameralnych grupach, szybko pozbędzie się wstydu przed mówieniem w języku obcym i nauczy się w praktyczny sposób wykorzystywać zdobytą wiedzę językową! Na zajęciach lektor używa wyłącznie języka angielskiego, kładąc przy tym największy nacisk na szybką i efektywną naukę porozumiewania się w języku angielskim oraz doskonalenie języka w zakresie 4 najważniejszych umiejętności: słuchania, czytania, pisania i mówienia.

Metoda bezpośrednia

Podczas kursu wykorzystywane są techniki metody bezpośredniej Direct Method. To praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych uczestnika. Poprzez szereg  pytań i odpowiedzi kursanci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału.

Na naszych zajęciach

mówienie mówienie

Ćwiczy wymowę

akcenty akcenty

Poznaje różne typy akcentów

dyskusja dyskusja

Dyskutuje

dyskusja dyskusja

Płynnie mówi po angielsku

Co Twój nastolatek wyniesie z kursu Teens English – język angielski dla młodzieży?

przygotuje się do egzaminu maturalnego
pokonana barierę językową
wyrobi nawyk swobodnej komunikacji po angielsku
zainspiruje się do dyskusji na wiele ciekawych tematów w jęz. angielskim
nauczy się jak opanować duże partie materiału
wyrobi zdolność koncentracji uwagi
wykształci zdolność myślenia w języku angielskim
a co najważniejsze…nauczy się jak wykorzystać zdobytą wiedzę językową w praktycznej komunikacji!

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Informacje dodatkowe

Termin

Rok szkolny 2023/2024