Mini English – język angielski dla dzieci w wieku 3-6 lat

Start zajęć: przełom września i października 2023
Aby zapisać się do wybranej grypy proszę skorzystać z formularza zgłoszeniowego:
“ZAPISY DO GRUP”

Kategoria:

Opis

Szczegóły kursu

30 spotkań

Spotkanie 1 x 50 min

Certyfikat ukończenia kursu

Podział grup ze względu na wiek

Podręczniki i ćwiczenia w cenie kursu

Mini English – język angielski dla dzieci w wieku 3-6 lat

Mini English – język angielski dla dzieci, to specjalnie przygotowany kurs dla przedszkolaków, który koncentruje się na nauce przez zabawę, wykorzystując ćwiczenia i aktywności angażujące wszystkie zmysły.  W materiałach kursowych pojawiają się ulubione postacie z kreskówek Walta Disneya, które budzą u dzieci pozytywne skojrzenia, skutecznie zachęcają do nauki, bawią i sprawiają, że nauka angielskiego jest dla dzieci prawdziwą przyjemnością.  Kurs wsparty jest atrakcyjnymi materiałami dodatkowymi, które wprowadzają urozmaicenie i utrzymują 100% zaangażowanie podczas zajęć.

Genialny umysł dziecka zdolny jest do błyskawicznego pochłaniania i analizowania wszelkich nowych informacji, dlatego dziecko już od chwili urodzenia zapamiętuje brzmienie i melodię języka używanego przez rodziców i osoby, z którymi przebywa. Im wcześniej osłucha się z nowym językiem, tym wcześniej zaczyna go traktować jako naturalne narzędzie komunikacji.

Nasze zajęcia koncentrują się na nauce przez zabawę , wykorzystując ćwiczenia i aktywności angażujące wszystkie zmysły.  W materiałach kursowych pojawiają się ulubione postacie z kreskówek Walta Disneya, które budzą u dzieci pozytywne skojarzenia, skutecznie zachęcają do nauki, bawią i sprawiają, że nauka angielskiego jest dla dzieci prawdziwą przyjemnością.  Kurs wsparty jest atrakcyjnymi materiałami dodatkowymi, które wprowadzają urozmaicenie i utrzymują 100% zaangażowanie podczas zajęć.

Dzieci świetnie naśladują wymowę nowych wyrazów. Wyraźnie je to bawi. My zabawę i entuzjazm kierujemy na konkretny efekt. Osłuchamy Twoje dziecko z angielskim akcentem. Nauczymy je nowych słów związanych z rodziną, czy wakacjami. W trakcie wesołych zajęć, bogatych w ruch, muzykę oraz świetną zabawę, przekażemy mu umiejętności językowe, z których będzie czerpało przez całe swoje życie!

Jak wyglądają zajęcia Mini English – język angielski dla dzieci?

Podczas wesołych zajęć bogatych w ruch, muzykę i świetną zabawę, dziecko nabywa umiejętności językowych. Szybko osłuchuje się z angielskim akcentem, uczy się nowych słówek, naśladuje wymowę wyrazów. Wykorzystaj naturalne predyspozycje swojego dziecka do łatwego zapamiętywania i przyswajania nowego języka. Zadbaj, by odpowiednio wcześnie mogło się z nim osłuchać i wykształcić umiejętność komunikacji przy jego pomocy.

Program Mini English realizuje hasło nauki języka angielskiego poprzez zabawę. Dobierając ciekawą tematykę zajęć adekwatnie do wieku dzieci, interaktywnie uczy języka angielskiego. Po każdych zajęciach dziecko zabiera coś do domu. Taka rzecz nie tylko sprawia dziecku radość i motywuje do brania udziału w lekcji, ale także stymuluje jego naukę poprzez skojarzenie przedmiotów z tematyką lekcji.

Podczas zajęć angażowane są wszystkie narządy zmysłów dziecka, tak więc nie tylko wzroku i słuchu, ale także dotyku, węchu, a nawet smaku. Wykonując różne ćwiczenia psychoruchowe dziecko nabywa zdolności przyswojenia języka angielskiego, a nauka sprawia mu przyjemność i gwarantuje świetną zabawę.

Twoje dziecko się bawi, a my:

pokazujemy jak skutecznie zapamiętywać
wspomagamy jego zdolności koncentracji uwagi
rozwijamy jego naturalne predyspozycje
pobudzamy wyobraźnię
a co najważniejsze…kształtujemy umiejętności językowe, z których dziecko będzie czerpało przez całe życie

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).