Nasze akcje

Od lat organizujemy lub uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach, które mają na celu głównie popularyzację efektywnej nauki, robotyki i języków obcych. Duży zakres działań pozwala nam na współpracę z szerokim gronem firm, szkół i instytucji.

Oto przykładowe wydarzenia, które organizowaliśmy i w dalszym ciągu realizujemy:

Dni Otwartych Drzwi w Akademii

– coroczny cykl bezpłatnych warsztatów i lekcji pokazowych dla dzieci i rodziców. Prezentacja wybranych kursów efektywnej nauki i języka angielskiego

Akademia Rodzica –  „Coaching – jak być couchem dla swojego dziecka.”

– warsztat/wykład dla Rodziców prowadzony przez Panią Dorotę Zawadzką (Supernianię) pt. „ Coaching – jak być coachem dla swojego dziecka”

Półkolonie w Akademii

– program edukacyjno – szkoleniowy realizowany w okresie wakacji  z ciekawą, zmienną co roku tematyką

Ferie w Akademii

– program edukacyjno – szkoleniowy realizowany w okresie ferii zimowych z ciekawą, zmienną co roku tematyką

Noc w Akademii

– niespodzianka dla naszych kursantów, noc spędzona w naszej szkole w towarzystwie kolegów i koleżanek z Akademii, której celem jest popularyzacja literatury dziecięcej, dobra zabawa i pogłębianie więzi społecznych

Kampania społeczna  

„Eksperymentu szał – efekt wow” – pokaz naukowy zjawisk przyrodniczych, chemicznych, fizycznych. To wielkie widowiskowe show wypełnione magią, zabawą, śmiechem, brawami i wybuchami. W pokazach wzięło udział około 3 tysięcy dzieci. Pokazy zostały przeprowadzone w około 40 placówkach oświatowych na terenie miasta Białystok.